Klenoty-buran.cz

Sleva na hodinky značky PATTIC až 70%!

Kontakty O nás

Dámské hodinky TISSOT Lady Heart T050.207.17.051.04

Kód: T050.207.17.051.04 Značka: TISSOT
Popis

Máte ráda originální kousky s luxusní kvalitou? Právě takové jsou dámské hodinky TISSOT Lady Heart T050.207.17.051.04, které Vás jistě osloví svou elegancí. Pouzdro hodinek je vyrobeno z luxusní švédské nerezové oceli. Černý kožený řemínek má tzv. motýlové zapínání - tj. otevírá se tahem na obě strany a po jejím otevření vypadá z profilu jako motýl v letu.

Švýcarská kvalita

Na jednoduchém černém ciferníku jsou šedé indexy a ručky spolu s originálním motivem orchideje. Kromě toho nesou i označení Swiss Made, které mohou mít pouze hodinky sestavené a otestované švýcarskými hodinářskými mistry. Ochranu ciferníku zajišťuje odolné safírové sklíčko. Vodotěsnost hodinek odpovídá jejich zaměření je 30 metrů.

Nadstandardní rezerva chodu 80 hodin

Dámské hodinky jsou výjimečné svým vysoce přesným švýcarským strojkem ETA C07.111 (Powermatic 80) s automatickým nátahem (průměr 25,60 mm; 23 kamenů; 21 600 kyvů/h). Jako jedny z mála hodinek v této cenové relaci nabízí rezervu chodu až 80 hodin, což není zcela běžné. Hodinky zasíláme ve značkové krabičce.

Vlastnosti
Barva hodinek stříbrná, černá
Čísla ciferníku stříbrné indexy
Styl moderní, klasické, elegantní, luxusní
Typ ciferníku analogový
Vodotěsnost 30 m (3 ATM)
Materiál náramku kůže
Sklíčko safírové
Tvar pouzdra kulatý
Pro ženy
Barva ciferníku černá
Materiál pouzdra nerezová ocel
Značka TISSOT
Pohon Automatic - mechanické se samonátahem (natahující se pohybem ruky)
Věk pro dospělé

Napsat uživatelské hodnocení

Vaše údaje nebudou zveřejněny *

1 2 3 4 5

Víte, co znamená termín "Antireflexní sklíčko"? Jaké jsou vlastnosti "Automatického kalendáře"? Jak funguje "Chronometr"? Pokud máte zájem o svět hodinek a chcete lépe porozumět složitým termínům a konceptům v tomto fascinujícím odvětví, jste na správném místě.


Náš hodinářský slovník vám nabízí detailní vysvětlení a definice klíčových pojmů a terminologie v oblasti hodinářství. Nezáleží na tom, zda jste začátečníkem nebo vášnivým sběratelem hodinek, tento slovník vám pomůže rozšířit vaše znalosti a lépe se orientovat ve světě hodinek.


Procházejte naší rozsáhlou sbírkou pojmů, které zahrnují vše, od základních konceptů jako "Analogové hodinky" a "Digitální ciferník" po pokročilé termíny jako "Tourbillon" a "Perpetual kalendář." Každý pojem je podrobně vysvětlen, abyste si mohli být jisti, že rozumíte jeho významu a použití.

Základní hodinkové pojmy:

  • pouzdro - hlavní část hodinek, hlavní funkcí je chránit hodinový strojek. Je kulaté nebo hranaté. 

  • řemínek - část hodinek, díky které vám hodinky drží na ruce. 

  • korunka - pomocí korunky se nastavují hodinky.

  • ciferník - nebo také číselník. Ciferník je část hodinek, která ukazuje čas.

  • luneta - obvodový kroužek na pouzdře hodinek kolem skla. Luneta může být pevná nebo otočná.

  • zadní víko - nebo také dýnko. Je spodní kryt na hodinkách.

  • spona - zapínání hodinek.
Všechny hodinkové pojmy:

Alarm je funkce v hodinkách, která umožňuje nastavit časový bod, ve kterém se hodinky automaticky ozvou zvukovým signálem. Tato funkce je užitečná pro budík nebo pro upozornění na důležité události a schůzky. Alarm v hodinkách může být jednorázový nebo opakovaný a obvykle může být nastaven na různé zvukové signály.

Bar

Alternativní zboží