Klenoty-buran.cz

Sleva na hodinky značky PATTIC až 70%!

Kontakty O nás

Zboží objednané prostřednictvím klenoty-buran.cz je možné uhradit:

a) dobírkou, tj. zaplatíte v hotovosti při dodání zboží. Tento způsob platby je možný pouze při dodání zboží na dodací adresu objednatele prostřednictvím přepravní společnosti.

b) bankovním převodem při platbě v KČ na číslo účtu: 43-5964900217/0100

c) bankovním převodem na číslo účtu v případě platby v EUR: číslo účtu:43-8699680287/0100 IBAN: CZ2901000000438699680287 SWIFT: KOMBCZPP

d) platba pro Slovensko v případě platby v EUR číslo účtu: SK6009000000005051755916

e) platba GoPay - více informací zde: gopay.com

f) platba pomocí úvěru od společnosti ESSOX s.r.o. Pro bližší informace o platbě pomocí splátek klikněte zde.


Neúčtujeme příplatek za dobírku, na prodejnách nelze platit kartou

Prosíme, nezapomeňte uvést variablní symbol, který je uvedený v přehledu po dokončení objednávky a také v příchozím e-mailu po provedení objednávky!

Variabilní symbol = číslo vaší objednávky

Při platbě bankovním převodem zaplatíte za zboží před jeho dodáním. Tento způsob platby je možné využít jak při dopravě zboží na dodací adresu objednatele prostřednictvím přepravní společnosti, tak i při osobním odběru zboží na prodejně. Podklady k platbě (číslo účtu, variabilní symbol a částka k úhradě) jsou uvedeny v přehledu po dokončení objednávky a v příloze e-mailu, který jste obdrželi po uskutečnění objednávky.

Zboží bude předáno k přepravě až po přijetí platby na účet prodávajícího. O podání zboží do přepravy budete informováni e-mailem.

V případě, že jste zvolili jako způsob dopravy osobní odběr, budete k vyzvednutí zboží vyzváni e-mailem a telefonicky až po přijetí platby na účet prodávajícího. Při doručení zboží na dodací adresu a způsobu platby dobírka je pracovník přepravní společnosti povinen vydat příjmový doklad. Při přebírání zboží od dopravce si jej důkladně prohlédněte, zda není viditelně poškozen vnější obal, nebo zdali zásilka obsahující křehké zboží nevydává podezřelé zvuky. Při jakékoliv pochybnosti sepište na místě z řidičem reklamační protokol, ulehčí se tím řešení škodné události vlivem přepravy. Zásilky, u nichž je vnější obal zjevně poškozen nepřebírejte a v co nejkratší době o této skutečnosti informujte dodavatele e-mailem nebo telefonicky.

Zboží je zákazníkovi doručeno prostřednictvím přepravní společnosti na adresu uvedenou na formuláři objednávky v oddíle „Dodací adresa“.

V případě osobního odběru na prodejnách, jejichž adresy naleznete v kontaktech NENÍ MOŽNÉ ZBOŽÍ UHRADIT PLATEBNÍ KARTOU. Zboží hrazené bankovním převodem je možné vyzvednout na prodejně až poté, co bude částka připsána na účet prodávajícího.