Klenoty-buran.cz

Sleva na hodinky značky PATTIC až 70%!

Kontakty O nás

O nás

Vítáme Vás na Klenoty-Buráň.cz, v kouzelném světě značkových a kvalitních šperků a hodinek pro každodenní použití, ale i pro mimořádné příležitosti. U nás naleznete za příjemné ceny skutečně zajímavé a originální, precizně zpracované hodinky a šperky, které vás potěší, a jejichž koupí podtrhnete svou osobnost, šarm a eleganci.

Proč nakupovat šperky a hodinky na Klenoty-Buran.cz .

- Nabízíme širokou nabídku kvalitních šperků Pattic za příznivé ceny .

- Originállní dárkové balení s certifikátem pravosti (u diamantových šperků) je samozřejmostí

- Poštovné zdarma k nákupu nad 1200 Kč (prostřednictvím České pošty) , nad 1 100 Kč (prostřednictvím PPL a PPL Parcel shopů)

- Dárky k nákupu od objednávky nad 600 Kč .

- Samozřejmostí je rychlé jednání, spolehlivost a možnost vrácení zboží do 14 dnů

- Výrazné slevy šperků v doprodejích.

Jaké šperky u nás najdete? Nabízíme krásné snubní prsteny pro tento slavnostní den, nádherné zásnubní prsteny, působivé řetízky, elegantní náušnice, úžasné prsteny s kameny i bez, dětské šperky, okouzlující náhrdelníky, vysoce kvalitní a výjimečné šperky s diamanty a spoustu dalších šperků, které zvýrazní váš přirozený půvab. Naše šperky jsou vyrobené ze zlata, stříbra, kvalitní oceli nebo titanu. Úchvatné jsou rovněž oslnivě zářivé šperky s broušenými křišťály Swarowski.

Jaké hodinky u nás najdete?

V naší nabídce najdete pánské hodinky pro muže, dámské hodinky pro ženy a samozřejmě také dětské hodinky pro děti. Dále nabízíme hodinky mnoha typů a určení. Klasické ručičkové analogové hodinky, barevné hodinky pro zpestření outfitu, populární silikonové nebo binární hodinky a stále vyhledávané digitální hodinky.

Zabýváme se také prodejem hodinek pro speciální účely – sportovní hodinky a outdoor hodinky pro aktivní sportovce apotápěčské hodinky pro potápěče. Najdete u nás rovněž kapesní hodinky pro gentlemany ve smokingu, trendy moderní hodinky nebo švýcarské hodinky od hodinářských mistrů.

Náš sortiment obsahuje levné hodinky za velice příznivou cenu a na druhé straně velice luxusní hodinky za vyšší cenu.

Přejeme Vám příjemný nákup na Klenoty-Buráň.cz a věříme, že budete s naším zbožím i službami maximálně spokojeni, a že se k nám budete rádi vracet.

Informace o produktech

S naší nabídkou hodinek a šperků se můžete setkat již od roku 1996, kdy jsme otevřeli kamenný obchod s vybranými kvalitními hodinkami a šperky v Prostějově.

Jak šel čas a rozšiřoval se náš sortiment i zkušenosti, otevřeli jsme další pobočku v Olomouci a na řadu přišel i e-shop. Díky dlouholetým zkušenostem z prodeje hodinek a šperků, máme veškeré certifikace, které má splňovat kvalitní obchodník.

Jako jeden z mála prodejců hodinek jsme také vytvořili naši vlastní značku hodinek a šperků Pattic, které jsou určeny pro běžné používání.

I nadále hledáme způsoby jak svým zákazníkům nabídnout to nejlepší z nových kolekcí hodinek i šperků s ohledem na jejich potřeby. Proto nabízíme i žádané doplňkové služby, jako je např. výměna baterií se zachováním vodotěsnosti, zkracování pásků či rytí do šperků a hodinek.Objednávky a dotazy

8:00 -16:00

tel.725452452

[email protected]