Klenoty-buran.cz

Sleva na hodinky značky PATTIC až 70%!

Kontakty O nás
Popis

Tyto pánské hodinky od známé značky Casio si získájí pozornost každého. Červená barva náramkových hodinek zdůraňuje kulatý tvar pouzdra. Populární minerální sklíčko chrání propracovaný typ číselníku. Hodinky se pyšní vodotěsností 200 m (20 ATM).

Náramkové hodinky oblíbené značky Casio disponují bateriovým pohonem se solárním dobíjením. Vkusný řemínek byl vytvořený z pryskyřice. Funkce hodinek, které vás jistě potěší: datum, stopky, odpočítávací stopky, LED osvětlení displeje, budík, světové časy, fáze měsíce, graf přílivu a odlivu.

Pánské hodinky

Hodinky jsou pro pány nejčastější kupovaný doplněk. U pánských hodinek se především rozhodujeme podle nabízených funkcí, ale i styl hodinek hraje podstatnou roli. Celkový styl nejlépe doladíte vhodným šperkem z naší nabídky. Pokud k hodinkám ještě zvolíte správný šperk, tak váš styl bude dokonalý.

Extrémně odolné hodinky G-Shock

Jedná se o legendární a odolné hodinky od japonského výrobce Casio. Hodinky G-Shock patří mezi nejoblíbenější řadu a není se čemu divit. Hodinky jsou velmi vhodné pro náročné sporty a terény. Jsou to právě hodinky z řady G-Shock, které zpravidla mají obrovský počet funkcí. Jednoznačně se jedná o jedny z nejodolnějších hodinek za velmi dostupné ceny.

Vlastnosti
Sklíčko minerální
Řízené rádiovým signálem Ano
Pohon bateriový se solárním dobíjením
Styl moderní, sportovní, klasické, elegantní, luxusní, outdoorové
Speciální funkce kompas, výškoměr, barometr, teploměr, kontrola stavu baterie, tlačítko tón on/off - podržením jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny tóny, teploměr ( -10 / 60 °C), Smart notifikace, Výpočet spotřeby kalorií, akcelerometr, měření srdečního tepu, Odhad hodnoty VO2
Barva hodinek červená
Stopky Ano, s přesností na 1/100 sekundy
Funkce datum, stopky, odpočítávací stopky, LED osvětlení displeje, budík, světové časy, fáze měsíce, graf přílivu a odlivu, GPS
Typ ciferníku digitální
Vodotěsnost 200 m (20 ATM)
Poznámka plně automatický kalendář
Tvar pouzdra kulatý
Hmotnost hodinek 101 g
Pro muže
Materiál pouzdra pryskyřice
Materiál náramku pryskyřice
Barva ciferníku černá
Šířka pouzdra 55 mm
Odpočítavací stopky při dosažení času 0, vydávají hodinky desetisekundový signál a poté začínají odpočítávat stejný časový úsek znovu. Stopky jdou nastavit maximálně na 60 min , s odpočtem po 1 min.
Budík 5x alarm - můžete si nastavit až 4 různé typy upozornění: 1. denní alarm, 2. měsíční alarm 3. alarm na konkrétní čas v konkrétním měsíci 4. alarm na určité datum. Každý z těchto alarmů si můžete nastavit až 5x
Poznámky hodinky jsou odolné proti otřesům
Značka G-SHOCK
Tloušťka pouzdra 20 mm
Krokoměr ano
Bluetooth ano
Šířka řemínku v mm 30
Luneta Pevná, ocelová
Věk pro dospělé

Napsat uživatelské hodnocení

Vaše údaje nebudou zveřejněny *

1 2 3 4 5

Alternativní zboží