Klenoty-buran.cz

Sleva na hodinky značky PATTIC až 70%!

Kontakty O nás

Hodinářský slovník: vysvětlení klíčových pojmů a terminologie v hodinářství

Rozšiřte své znalosti o hodinářství s naším komplexním slovníkem. Zde naleznete vysvětlení a definice klíčových pojmů, které se používají při výběru a hodnocení hodinek. Od analogových hodinek po zvláštní komplikace, zde najdete všechny informace, které potřebujete.

Číst více

Soutěž o hodinky Festina Gymnázium Jiřího WolkeraČíst více

5 funkcí sportovních hodinek, které vás překvapí

Mít v hodinkách stopky, měřič tepu či počítadlo kroků je dneska už skoro základ. Co ale funkce, které už tak časté nejsou? Pojďte se s námi podívat na zajímavé funkce sportovních hodinek, o kterých jste možná ještě neslyšeli.

Číst více

8 důvodů, proč zvolit Eco-drive hodinky

Nejspíš jste jako většina lidí měli jedny nebo dvoje hodinky, které jste naprosto milovali, ale jednoho dne se v nich vybila baterie. S největší pravděpodobností jste je potom odložili někam do šuplíku nebo krabice, s tím, že u nich časem vyměníte baterii...

Číst více

Průvodce vodotěsnými hodinkami

Rozhodli jste si pořídit nové hodinky a zajímá vás, jak je to s jejich vodotěsností? Nebo hledáte speciálně vodotěsné hodinky a nevyznáte se v parametrech? Přečtěte si našeho průvodce a vyberte si nejlepší voděodolné hodinky přesně pro vás.

Číst více

Gravírování

Gravírování šperků a hodinek je jedinečný způsob, jak lze vytvořit vlastní originální šperk. Na šperk nebo hodinky si můžete nechat vyrýt jméno, text, věnování nebo pro vás něčím důležité datum . Budete tak mít trvalou památku, kterou vám nikdo nevezme.

Číst více

Klenoty

Dárek zdarma již od 600 Kč. Podrobnější přehled najdete v informacích.

Číst více

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1200 Kč Česká Pošta ZDARMA. Při objednávce nad 1100 Kč PPL ZDARMA. Při objednávce nad 1100.- výdejní místa Zásilkovny ZDARMA

Číst více