Klenoty-buran.cz

Sleva na hodinky značky PATTIC až 70%!

Kontakty O nás

Hodinky TISSOT Supersport Chrono T125.617.11.041.00 IIHF 2024 Special Edition

Kód: T125.617.11.041.00a Značka: TISSOT
Popis

Pánské hodinky Tissot Supersport Chrono IIHF 2024 Ice Hockey World Championship Special Edition  z řady T-Sport.

Kup speciální  hokejovou edici hodinek k MS v ledním hokeji a zažij atmosféru MS NAŽIVO!

Každý, kdo si koupí tuto speciální hokejovou edici a zanechá na sebe kontakt, bude automaticky zařazen do slosování o 20 lístků (10 výherců po 2 lístkách) na české zápasy Mistrovství světa v ledním hokeji 2024. Losování proběhne 3.5.2024 a výherci budou následně kontaktováni.

Pro české a slovenské fanoušky přichází značka Tissot s jedinečnou příležitostí – speciální edicí hodinek, která oslavuje letošní Mistrovství světa v ledním hokeji. Tato limitovaná série čítá 120 kusů určených pro Českou republiku, ačkoli edice není číslována, každý kousek je zcela výjimečný. 

Na zadním víčku každého exempláře naleznete speciální gravírování s logem letošního šampionátu IIHF, připomínající váš zážitek z tohoto historického turnaje. Kromě toho budou hodinky dodávány s náhradním modrým silikonovým řemínkem, který můžete snadno vyměnit díky tzv. rychloupínacím stěžejkám. Jako bonus obdržíte hokejový puk s logem Tissot, aby vaše kolekce doplnila další sportovní prvek. Vše bude elegantně zabalené v krabičce TISSOT se speciálním přebalem.

Model Tissot T125.617.11.041.00 je poháněn švýcarským bateriovým strojkem ETA G10.212 Powerdrive se 4 kameny, který zajišťuje maximální denní odchylku v přesnosti chodu v řádu +/- 0,1 sekund. Kromě funkce času nabízí také ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovka je umístěna u indexu 6. hodiny a strojek zároveň indikuje slabou baterii, což vám poskytne časný signál k její výměně.

Tělo hodinek je vytvořeno z kvalitní ušlechtilé oceli, což zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Doplněním o ocelový náramek získáváte elegantní a robustní doplněk pro váš zápěstí. Ochrana ciferníku je zajištěna safírovým sklem, které odolává poškrábání a udržuje vaše hodinky v perfektním stavu i po dlouhé době používání.

S vodotěsností až do hloubky 100 metrů (10 ATM) nemusíte mít obavy ani při vodních aktivitách, jako je plavání nebo šnorchlování. Vaše hodinky zůstanou na vašem zápěstí, kde mají být, a budou vám skvělým společníkem nejen při každodenním nošení, ale také při vašich dobrodružstvích na souši i ve vodě. S těmito hodinkami se můžete ponořit do každého okamžiku s jistotou a stylem!

Vlastnosti
Styl moderní, sportovní, klasické, elegantní, luxusní
Barva stříbrná
Typ ciferníku analogový
Spona ano
Materiál náramku nerezová ocel
Funkce datum, luminiscence ručiček, Stopky, Tachymetr
Sklíčko safírové
Velikost pouzdra 45,5mm
Tvar pouzdra kulatý
luminescence Ano
Poznámka EQL - hodinky mají funkci, která signalizuje vybití baterie ( vteřinová ručka přeskakuje o 4 sekundy)
Přesnost měření stopek 1/10 sek.
Pro muže
Barva ciferníku modrá
Šířka řemínku v mm 22
Hmotnost hodinek 188 g
Materiál pouzdra nerezová ocel
Značka TISSOT
Záruka 60 měsíců
Pohon bateriový
Strojek ETA G10.212
Věk pro dospělé
Vodotěsnost 10 ATM
Přesnost chodu v sekundách +/-0,1 sekund za den
Výška pouzdra 11,9 mm

Napsat uživatelské hodnocení

Vaše údaje nebudou zveřejněny *

1 2 3 4 5

Víte, co znamená termín "Antireflexní sklíčko"? Jaké jsou vlastnosti "Automatického kalendáře"? Jak funguje "Chronometr"? Pokud máte zájem o svět hodinek a chcete lépe porozumět složitým termínům a konceptům v tomto fascinujícím odvětví, jste na správném místě.


Náš hodinářský slovník vám nabízí detailní vysvětlení a definice klíčových pojmů a terminologie v oblasti hodinářství. Nezáleží na tom, zda jste začátečníkem nebo vášnivým sběratelem hodinek, tento slovník vám pomůže rozšířit vaše znalosti a lépe se orientovat ve světě hodinek.


Procházejte naší rozsáhlou sbírkou pojmů, které zahrnují vše, od základních konceptů jako "Analogové hodinky" a "Digitální ciferník" po pokročilé termíny jako "Tourbillon" a "Perpetual kalendář." Každý pojem je podrobně vysvětlen, abyste si mohli být jisti, že rozumíte jeho významu a použití.

Základní hodinkové pojmy:

  • pouzdro - hlavní část hodinek, hlavní funkcí je chránit hodinový strojek. Je kulaté nebo hranaté. 

  • řemínek - část hodinek, díky které vám hodinky drží na ruce. 

  • korunka - pomocí korunky se nastavují hodinky.

  • ciferník - nebo také číselník. Ciferník je část hodinek, která ukazuje čas.

  • luneta - obvodový kroužek na pouzdře hodinek kolem skla. Luneta může být pevná nebo otočná.

  • zadní víko - nebo také dýnko. Je spodní kryt na hodinkách.

  • spona - zapínání hodinek.
Všechny hodinkové pojmy:

Alarm je funkce v hodinkách, která umožňuje nastavit časový bod, ve kterém se hodinky automaticky ozvou zvukovým signálem. Tato funkce je užitečná pro budík nebo pro upozornění na důležité události a schůzky. Alarm v hodinkách může být jednorázový nebo opakovaný a obvykle může být nastaven na různé zvukové signály.

Bar

Alternativní zboží