Dámské hodinky CASIO Baby-G

Dámské hodinky CASIO Baby-G

Představujeme dámské či dívčí sportovní hodinky Casio Baby-G, které vychází konstrukčně i vlastnostmi z oblíbených hodinek Casio G-Shock. Dámská verze hodinek Casio Baby-G měla svou premiéru v roce 1994, kdy se svým vzhledem a provedením přizpůsobila stylu moderních žen.

Samozřejmě si hodinky zachovaly všechny funkce, které lze využívat u Casio G-Shock jako je vysoká odolnost, vodotěsnost 100 metrů nebo spousta funkcí.

Casio se těmito hodinkami chce přiblížit mladším ženám, proto při návrhu hodinek vychází z jejich požadavků. Od doby uvedení se již prodalo více než 30 milionů modelů dámských hodinek Casio Baby-G.

Různý design hodinek Casio Baby-G

Hodinky Baby-G můžete zakoupit v široké škále barevných variant, což vám umožňuje přesné sladění s vašimi oblíbenými barvami oblečení. Kromě barev lze u některých modelů nalézt tzv. 3D provedení. Design hodinek se vyznačuje nadrozměrnými 3D prvky a vloženými číselníky. Právě konstrukce hlubokého vzhledu zajišťuje velmi dobrou viditelnost informací na ciferníku venku i uvnitř. 
U dalších modelů můžete sledovat originální tisk, kterým jsou pokryty celé hodinky včetně pásku. Oblíbený je např. maskovací design hodinek nebo denimové textilní vzory. Modely z řady Protektor poznáte podle užšího hranatého pouzdra, které je dotvořeno bočními drátěnými chrániči.

Tento model hodinek Casio Baby-G  získal svou popularitu počátkem 80. let a odráží tzv. street art. Ať již vyberete, kterýkoliv model vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou zpracování, odolností a přesností hodinového strojku.Cena
Dostupnost
Značka -
Sklíčko +
Typ ciferníku +
Vodotěsnost +
Tvar pouzdra +
Pohon +
Materiál náramku +
Materiál pouzdra +
Barva hodinek +
Pro +Klenoty Buráň – Prostějov

Obchodní galerie Arkáda
Konečná 452/23
796 07 Držovice
www.arkada-prostejov.cz
Tel.: 582 365 499
Mobil: 724 202 307
[email protected]

Otevírací doba:
Po–Ne: 9–20 hod

Klenoty Buráň – Olomouc

Olomouc City
Pražská 255/41
779 00 Olomouc
www.occ.cz
Mobil: 733 539 187
[email protected]

Otevírací doba:
Po–Ne: 9–21 hod

Klenoty Buráň – Hradec Králové

Obchodní centrum Futurum
Brněnská 1825/23a
500 09 Hradec Králové
www.futurumhradec.cz
Mobil: 702 154 554
[email protected]

Otevírací doba:
Po–Pá: 9–21 hod | So–Ne: 9–21 hod

MenuX

InformaceX