Klenoty-buran.cz

Sleva na hodinky značky PATTIC až 70%!

Kontakty O nás

Nevyhovují Vám služby klasické České pošty a dlouhé fronty na přepážkách? V tom případě, využijte některou z námi nabízených zásilkových společností, kde není třeba zbytečně čekat ve frontách. Jak je to možné? Moderní zásilkové společnosti již nestaví jen na svých vlastních kamenných odběrných místech. Využívají spolupráce s klasickými kamennými obchody a dalšími místy, takže doručení zásilky není tak finančně náročné a zároveň si ji můžete vyzvednout i v hodinách, kdy je již pošta dávno zavřená. Mezi námi nabízené zásilkové společnosti patří:

Zásilkovna - zásilková společnost nabízí více jak 1000 odběrních míst v ČR. Mezi tyto místa patří jak jejich výdejní místa, pobočky partnerů či automatické výdejní automaty. Samozřejmostí u této společnosti je sledování zásilky, rychlé doručení a velmi příznivé ceny. Síť jejich výdejních míst si můžete prohlédnout na této stránce - seznam poboček zasilkovny

PPL ParcelShop - jestliže se nechcete vázat na určitý čas doručení zásilky, což je běžná služba PPL, můžete využít v současné době asi nejširší a rychle se rozšiřující síť výdejních míst služby PPL ParcelShop. Síť výdejních míst je tak rozlehlá a stále se rozšiřuje, takže není možné říci přesné číslo výdejních míst. Aktuální seznam s možností vyhledání dle PSČ najdete na mapě PPL ParcelShop míst. Zásilku si můžete vyzvednout i o víkendech nebo v nočních hodinách dle zvolené pobočky, bez zbytečného zdržování.