Více jak 300 výdejních míst

Nevyhovují Vám služby klasické České pošty a dlouhé fronty na přepážkách? V tom případě, využijte některou z námi nabízených zásilkových společností, kde není třeba zbytečně čekat ve frontách. Jak je to možné? Moderní zásilkové společnosti již nestaví jen na svých vlastních kamenných odběrných místech. Využívají spolupráce s klasickými kamennými obchody a dalšími místy, takže doručení zásilky není tak finančně náročné a zároveň si ji můžete vyzvednout i v hodinách, kdy je již pošta dávno zavřená. Mezi námi nabízené zásilkové společnosti patří:

Uloženka - zásilková společnost nabízí více jak 334 odběrních míst v ČR. Mezi tyto místa patří jak jejich výdejní místa, pobočky partnerů či automatické výdejní automaty. Samozřejmostí u této společnosti je sledování zásilky, rychlé doručení a velmi příznivé ceny. Síť jejich výdejních míst si můžete prohlédnout na této stránce - výdejní místa Uloženka.

PPL ParcelShop - jestliže se nechcete vázat na určitý čas doručení zásilky, což je běžná služba PPL, můžete využít v současné době asi nejširší a rychle se rozšiřující síť výdejních míst služby PPL ParcelShop. Síť výdejních míst je tak rozlehlá a stále se rozšiřuje, takže není možné říci přesné číslo výdejních míst. Aktuální seznam s možností vyhledání dle PSČ najdete na mapě PPL ParcelShop míst. Zásilku si můžete vyzvednout i o víkendech nebo v nočních hodinách dle zvolené pobočky, bez zbytečného zdržování.

 

Klenoty Buráň – Prostějov

Obchodní galerie Arkáda
Konečná 452/23
796 07 Držovice
www.arkada-prostejov.cz
Tel.: 582 365 499
Mobil: 724 202 307
[email protected]

Otevírací doba:
Po–Ne: 9–20 hod

Klenoty Buráň – Olomouc

Olomouc City
Pražská 255/41
779 00 Olomouc
www.occ.cz
Mobil: 733 539 187
[email protected]

Otevírací doba:
Po–Ne: 9–21 hod

MenuX

InformaceX