Dámské hodinky DOXA Classic D195SSV

Dámské hodinky DOXA Classic D195SSV

Skladem na e-shopu
pozítří 31.5.2023
7445 Kč 14890 Kč

Dámské hodinky DOXA

Dámské hodinky DOXA z modelových řad pro ženy nabízí pro každou ženu a zaměření něco. Od klasických stylových dámských hodinek z precizním opracováním a přesným švýcarským strojkem až po luxusní modely hodinek s mechanickým automatem a zdobením růžovým zlatem. Právě díky této rozmanitosti si můžete vybrat hodinky na běžné nošení i na vrcholová obchodní jednání a společenské akce.

Historie hodinek Doxa
Hodinky Doxa patří k legendární švýcarské značce hodinek, která se proslavila svými potápěčskými hodinkami a modernímu designu. Historie značky Doxa začíná v roce 1889, kdy ji založil George Ducommun v hodinářském centru Le Locle ve Švýcarsku pod jménem Fabrique Doxa. Sám zakladatel začal sbírat své zkušenosti již od 12 let, kdy se učil ve firmě, která se zabývala vývojem kalibrů.

V průběhu let se značka Doxa podepsala pod výrobou hodinek určených pro automobilový sport, kde si v roce 1908 patentovala svůj kalibr s rezervou nátahu na 8 dní. Do povědomí veřejnosti vešla i v 60. letech díky svým novým modelům Doxa Sub, určeným pro potápěče. Jako jedny z mála hodinek nabízely vodotěsnost 300 metrů! Jako první společnost vyrábějící hodinky nabídla veřejnosti hodinky s heliovým ventilem.